Haber Detayı
23 Nisan 2018 - Pazartesi 22:17 Bu haber 1601 kez okundu
 
Çukur Fragman İZLE: Çukur 27. Yeni Fragmanı | Çukur 26. Son Bölüm
MAGAZİN Haberi
Çukur Fragman İZLE: Çukur 27. Yeni Fragmanı | Çukur 26. Son Bölüm

Çukur fragman, Çukur Yeni Fragman, Çukur İzle, Çukur son bölüm Özeti, Çukur 27. Bölüm Fragmanı aramalarınızın cevabına sitemizden ulaşabilirsiniz. Show Tv ekranlarında yayınlanan ve her bölüm rekor kıran Çukur dizis 26. son bölümde neler yaşandı? Çukur son bölümde neler oldu? Çukur son bölüme İdris Koçocalıʹnın Vartolu Saadettinʹin yüzleşmesi damga vurdu. Peki Sultan annenin durumu nasıl olacak? Çukur izlemek için doğru adrestesiniz. Çukur 27. bölüm ilk sahne ve Çukur 27. yeni bölüm fragmanı haberimizde. Çukur izle, Çukur fragman, Show tv izle gibi aramalarınıza ˮÇukur İZLE Show TV: Çukur 27. Bölüm Fragmanı | Çukur 26. Bölüm Özetiˮ başıklı haberimizden öğrenebilirsiniz. İşte Çukur 27. yeni bölüm fragmanı ve 26. Son Bölüm Özeti ÇUKUR FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ ÇUKUR 26. SON BÖLÜM ÖZETİ İZLE
Çukur 26. son bölüm özetini ve Çukur son bölümde neler yaşandı gibi sorularınızın cevabına ʹÇukur 26. son bölüm izleʹ başlıklı linkten ulaşabilirsiniz. ÇUKUR YENİ FRAGMAN İZLE ÇUKUR Son Bölümde Neler Yaşandı?
Çukur 26. son bölümde neler yaşandı? Çukur yeni bölümde izleyici yine nefesini tuttu. Çukur youtube, Çukur izle, Çukur fragman, Çukur son bölüm, Çukur puhu sorgulamalarınızın cevabı burada. Çukur son bölüme , İdris Koçocalıʹnın Vartolu Saadettinʹle olan yüzleşmesinde; ʹʹÇukurʹun babası olmak istiyorsan Saadetʹin karısı olamazsın!ʹʹ şeklinde rest çekmesi damgasını vurdu. Vartolu, Nazım ve Emrah arasında kurulan ittifak yeni bir mücadelenin başlangıcı olur. İdris Koçovalı, Vartolu’nun önünde sadece iki seçenek bırakmıştır; Vartolu ya Salih Koçovalı olup Saadet’le evlenebilecektir ya da Vartolu olarak karşısına tüm Çukur’u alacaktır. Ancak İdris, beklenmedik bir sürprizle karşılaşacaktır. Çukur’un bazı erkekleri Vartolu’nun yanında yer almaktadır. Yamaç, bu güç birlikteliğinin neler getireceği konusunda endişelenirken; Sena da harekete geçer ve beklenmedik birinin kapısını çalar. Tüm dengelerin tamamen değiştiği Çukur’da yaşanacak büyük bir tehlike ise başta Yamaç olmak üzere pek çok kişinin hayatını derinden etkileyecektir.   
Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Çukur, Fragman, İZLE:, Çukur, 27., Yeni, Fragmanı, |, Çukur, 26., Son, Bölüm,
Yorumlar
Haber Yazılımı