Haber Detayı
25 Nisan 2018 - Çarşamba 16:37 Bu haber 1476 kez okundu
 
Diriliş Ertuğrul İzle: Diriliş Neden Yok | Diriliş ne zaman yayınlanacak?
MAGAZİN Haberi
Diriliş Ertuğrul İzle: Diriliş Neden Yok | Diriliş ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul neden yok? aramaları devam ederken Diriliş ne zaman yayınlanacak sorgulamaları da başladı. TRT ekranlarında yayınlanan ve her bölüm izlenme rekorları kıran Dirilişʹten bu hafta hayranlarına üzen bir haber geldi. Diriliş 116. yeni bölümü ile b hafta TRT ekranlarında yayınlanmayacak. Peki Diriliş yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Bu hafta Diriliş var mı? Diriliş son bölüm izle, Diriliş fragman izle... Dirilişʹin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; Diriliş Ertuğrulʹda yeni dönem başlıyor. Yeni dönemde yaptığımız çalışmalar nedeni ile bu hafta dizimize ara veriyoruz. Diriliş 2 Mayıs Çarşamba günü 20.00ʹda TRT ekranlarında olacak.ʹ denildi. İşte Diriliş ne zaman yayınlanacak? Diriliş izle? Diriliş neden yok... Diriliş Ertuğrul bu hafta neden yok, neden yayınlanmıyor?
Diriliş 116. bölümü ile bu hafta yayınlanmayacak. Prodüksüyonda yapılan yeniliklerden dolayı Diriliş bu hafta yok. Diriliş son 115. bölüm özeti
Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde Selçuklu Devletiʹnin başına geçmek isteyen Saadettin Köpek, Ertuğrulʹa tuzak kurdu. Ancak Ertuğrul ve alpleri Köpekʹin tüm adamlarını öldürdü. Kaçmaya çalışan Köpekʹi ise Ertuğrul yakaladı ve ikili arasında kılıçlar çekildi. Günalp Beyʹin Saadettin Köpekʹin gerçek yüzünü gördü ve şehzadeliğini ilan ettiğini anladı. Günalp ve Saadettin karşı karşıya gelince ipler koptu ve Saadettin Sultanʹı öldürttüğünü de itiraf etti. ʹO taht benim hakkım. Bana itaat edeceksin ve Ertuğrulʹu öldüreceksinʹ diyen Köpekʹe Günalp Bey ʹBunun bedelini ödeyeceksinʹ dedi. Ertuğrul Beyʹe seslenen Günalp, ʹBu it senin pusatının hakkıdırʹ dedi ve Ertuğrul Bey ile Saadettin Köpek karşı karşıya kaldı. O anlarda ise Ertuğrul Bey kılıcıyla Köpekʹin başını keserek öldürdü. Saadettin Köpek’in zulmüne maruz kalmamak için saraydan ayrılan Gıyaseddin ve Mahperi, Ertuğrul’un tavsiyesi üzerine Kayı Obası’na gelmişti. Ertuğrul ise, Köpek’in askerlerinin ele geçirdiği Kamyeri’yi kurtarmayı başarmıştı. Sonrasında Ertuğrul’un planı sayesinde Hüsameddin Karaca ve Togan, Köpek’in güvenini kazanmıştı. Obada ise Hafsa, gebeliğinden ötürü rahatsızlanmış ve Mahperi’nin önerisiyle Konya’ya şifahaneye gönderilmişti. Ahmet, imparatorun ordu vereceği haberini Kritos’a vermişti. Kamyeri’nin Ertuğrul tarafından kurtarıldığını öğrenen Köpek, öfkeden deliye dönmüştü. Marya ise Aydoğmuş’a gönderilecek bilgiyi verdiği sırada, Ahmet onun casusluk yaptığını öğrenmişti. Aydoğmuş, Günalp’ın gidişiyle meydanı boş bulmuş ve sultanla anasını öldürmek için, askerleriyle obaya saldırmıştı. Ertuğrul ise ulak kılığında Köpek’in otağına girmeyi başarmış ancak karşısında Günalp’ı bulmuştu… Ertuğrul’un Günalp ve Köpek’le olan hesaplaşmasında neler yaşanacak? Ertuğrul ve alplar, hedeflerine ulaşıp Köpek’in ordugâhından sağ salim çıkabilecekler mi? Ahmet, Tekfur Kritos’u obaya saldırmamak hususunda oyalayabilecek mi? Obaya yapılan saldırı bertaraf edilebilecek mi? Mahperi ile Hayme ve Halime arasında neler yaşanacak? Gıyaseddin ve Mahperi, saraya dönebilecekler mi?
Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Diriliş, Ertuğrul, İzle:, Diriliş, Neden, Yok, |, Diriliş, ne, zaman, yayınlanacak?,
Yorumlar
Haber Yazılımı