Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 15:33 Bu haber 4592 kez okundu
 
Sözlü'den İl Emniyet Müdürü'ne ziyaret
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü geçtiğimiz ünlerde Adana İl Emniyet Müdürü olarak aranan Zafer Aktaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
ADANA Haberi
Sözlü'den İl Emniyet Müdürü'ne ziyaret


Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü,  beraberindeki Daire Başkanları ile birlikte görevine yeni başlayan Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'ı makamında ziyaret etti.

 

Yapılan ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü Emniyet Müdürü Aktaş'a yeni görevinde başarılar diledi. Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ "Allah bu görevinizde muvaffakiyetler versin, Adana'da sizleri görmek ve beraber görev yapacak olmak bizleri mutlu ediyor. Allah hayırlı görevler nasip etsin" dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Emniyet ve Belediye hizmetlerinin çoğunlukla ortak noktada birleştiğini, ortak çözüm ile güven ve huzur adına yürütülecek her türlü projede Emniyet Teşkilatı olarak yer almaktan her zaman mutluluk duyacağını belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sözlü'den, İl, Emniyet, Müdürü'ne, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı